Пам’ять, мабуть одна з найдивовижніших можливостей, якою наділена людина, адже саме спогади можуть перенести нас в той період, який називається «студентські роки». Чому саме «студентські роки?» – та тому, що це один з найяскравіших, дорогих і енергійних періодів в житті кожного з нас!

У 2020 році Відокремлений структурний підрозділ “Аграрно-економічний фаховий коледж Полтавської державної аграрної академії” відзначив свій 125 річний ювілей!

З нагоди цієї події адміністрація Коледжу підготувала історичний нарис, що знайомить читачів з сторінками історії та етапами розвитку навчального закладу, як одного з провідних аграрних фахових коледжів України; життєписом людей, котрі творили його і продовжують робити це нині, які стали важливою часткою історії нашої держави, чимало з них вже вписано в неї золотими літерами.

Запрошуємо Вас ознайомитися з книгою та залишити свої відгуки, спогади про Ваші роки навчання на сайті коледжу в Гостьовій книзі.

Також на сторінці Гостьової книги  для випускників у Вас є можливість домовитися про зустріч із своїми одногрупниками.

Ваші спогади та приємні враження, пронесені крізь роки, думки стосовно підготовки фахівців для аграрного сектору економіки України дуже важливі для нас.

Чекаємо на Ваші відгуки та побажання!!!

[bookshelf id='1']